wtorek, 5 lutego 2013

Pozytywny POST

Witam,
dzisiaj taka piękna pogoda za oknem. Nie mogłam odmówić sobie napisania takiego pozytywnego postu więc siedzę przy kawie i pączkach i stukam...


 Czekam już na wiosnę. Za niedługo trzeba będzie pomyśleć o zmienia pielęgnacji z odżywczo natłuszczającej na nawilżającą. Trzeba będzie pomyśleć o wyższym filtrze w kremie, o zmianie mydła Aleppo 40% na lżejsze. Myślę,że obecną pielęgnację pociągnę jeszcze przez miesiąc. Od marca zacznę trochę intensywniej nawilżać twarz. Oprócz tego za niedługo maj a od maja chętnie pokazujemy już więcej Nas. W związku z tym trzeba zadbać o formę. Kocham wiosnę za to, że znowu będę mogła biegać. Oczywiście nie odmówię sobie jakiegoś koloru, marzy mi się lakier w kolorze butelkowej zieleni - szukam odpowiadającego mi odcienia. Zastanawiam się również i poszukuję przepisów na kremy, sera, toniki, które zadowolą moją twarz. Ah...już bym chciała żeby było troszkę cieplej bo wtedy aż się człowiekowi chce.

Pozdrawiam
iKa

7 komentarzy:

 1. ahh ja też chcę już wiosnę :):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oby jak najszybciej nadeszła :)

   Usuń
 2. Ja będę siedzieć przy pączkach i kawie w czwartek. I pewnie też zacznę myśleć o nadciągającej zmianie... garderoby ;) Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na razie raczę się własnymi pączkami a w czwartek będę polowała na sklepowe :)

   Usuń
 3. Też mi się tęskni za wiosną, bo za oknem jest okropnie szaro buro:(

  OdpowiedzUsuń
 4. również marzę o wiośnie :) i wylegiwaniu się na słońcu :D

  OdpowiedzUsuń